نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل در ارتباط با زن شوهر دار

5808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42911
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در ارتباط با زن شوهر دار

سلام
    چند ماه با یکی دوست شدم که هر دو عاشق همدیگه شدیم و متاسفانه شوهر و پسر کوچک داره. دلیل ادامه داشتن این ارتباط بدی هایی بود که از شوهره گفت مثل خیانت های متعدد و.... چند روزه شوهرش متوجه رابطه ما شده خیلی شانسی گوشیو از دستش میگیره و پیام منو میبینه. حالا نمیدونیم چیکار کنیم؟ برخوردش با زنش بد نبود گفته درخواست طلاق دادم و نمیزارم کسی باخبر بشه و از اون پسره هم شکایت میکنم باهاش رابطه جنسی داشتی. چنین رابطه ای نداشتیم و نمیتونه ثابت کنه اما مشکل اینه بالاخره اگر رومینگ بگیره تماس های ما از نظر قاضی زیاده و من به جرم ارتباط محکوم به شلاق میشم!
    راهنمایی کنید چکار باید کرد ؟ من واقعا باهاش خوشحال بودم و حتی تصمیم گرفته بودم طی 4-5 روز اینده رابطمون قطع کنم که ظاهرا از غیب قطع شد.
    اگر کسی میخواد نصیحت کنه یا برخورد تندی کنه همین حالا صفحه رو ببنده چون حوصله جواب دادن به این افرادو ندارم. من الان نیاز به کمک دارم و مطمئنم دیگه این کار از من تکرار نخواهد شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : مشکل در ارتباط با زن شوهر دار

نقل قول نوشته اصلی توسط cekcoz نمایش پست ها
    سلام
    چند ماه با یکی دوست شدم که هر دو عاشق همدیگه شدیم و متاسفانه شوهر و پسر کوچک داره. دلیل ادامه داشتن این ارتباط بدی هایی بود که از شوهره گفت مثل خیانت های متعدد و.... چند روزه شوهرش متوجه رابطه ما شده خیلی شانسی گوشیو از دستش میگیره و پیام منو میبینه. حالا نمیدونیم چیکار کنیم؟ برخوردش با زنش بد نبود گفته درخواست طلاق دادم و نمیزارم کسی باخبر بشه و از اون پسره هم شکایت میکنم باهاش رابطه جنسی داشتی. چنین رابطه ای نداشتیم و نمیتونه ثابت کنه اما مشکل اینه بالاخره اگر رومینگ بگیره تماس های ما از نظر قاضی زیاده و من به جرم ارتباط محکوم به شلاق میشم!
    راهنمایی کنید چکار باید کرد ؟ من واقعا باهاش خوشحال بودم و حتی تصمیم گرفته بودم طی 4-5 روز اینده رابطمون قطع کنم که ظاهرا از غیب قطع شد.
    اگر کسی میخواد نصیحت کنه یا برخورد تندی کنه همین حالا صفحه رو ببنده چون حوصله جواب دادن به این افرادو ندارم. من الان نیاز به کمک دارم و مطمئنم دیگه این کار از من تکرار نخواهد شد

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام

دراین رابطه برای جلوگیری از خشونت همسر اون خانم علیه شما و سخت نشدن اوضاع در راستای قانون برای شما
    میتونی از اون خانم درخواست کنی که بگه شما از شوهر داربودنش بی اطلاع بودی واینو علاوه بر شوهرش توی دادگاه هم عنوان کنه
    دراین صورت متوجه پیامد های سنگین نخواهید شد
    اما لازم بذکر هست که نباید توی اون پیام ها اسمی از شوهر داربودن و بچه دار بودنش اومده باشه درغیر این صورت ادعای شما واون خانم مبنی بر این که شما از متاهل بودن خانم خبر نداشتین رد خواهد شد

مورد بعدی اینکه توی پیام هاتون حرفی درمورد ایجاد رابطه جنسی نزده باشین وگرنه ۵۰ درصد از احتمال رابطه فیزیکی بین شما برای قاضی تکمیل میشه

درنهایت اگر سه شاهد عادل و بالغ ومسلمان وشیعه که دست بر روی قرآن بزارن و شهادت بدن که شما رابطه داشتین متوجه تبعات سنگین خواهید
    شد که ظاهرا وجود چنین شاهدی ممکن نیست

پس قاضی صرفا به دفاعیه شما توجه میکنه و با قسم خوردن از قرآن کریم باید دنیا وآخرتتون رو درگرو شهادتون قرار بدین و قسم بخورین که
    شما رابطه ی جنسی نداشتین
    ویرایش توسط Saltanat : 02-06-2020 در ساعت 12:38 AM

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42911
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تشکر از راهنماییتون. من هرچی پیام داشتم رو پاک کردم چون ترسیده بودم. فکر کنم اینجوری دادگاه بیشتر شک میکنه! حتی تصمیم دارم شمارمو بسوزونم 3 هفته زمان میبره. اپراتور گفت لیست تماس هات از بین میره اما من حدس میزنم اگر دادگاه نامه بده ارائه می کنند!
    اون خانم اولش نگفت من بی اطلاع بودم و همین باعث شد اوضاع بدتر بشه. شوهرش گیر داده به من و گفته حتما ازش شکایت میکنم و خودمونم مثل قبل زندگی می کنیم. میخواد ازش تعهد بگیره که من گفتم هرگز اینکارو نکن چون عملا داری اعتراف میکنی و نباید بپذیری. اگر تصمیم به طلاق داره همین الان بگیره. اینکه بگه تعهد بده یجورایی زرنگی کردنش هست و خودمون میدونیم مرد هر زمان بخواد میتونه طلاق بده پس تعهد الکی هست.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم. برای آبروم هم که شده اگر کار به دادگاه بکشه حتما خودکشی میکنم!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام
    تشکر از راهنماییتون. من هرچی پیام داشتم رو پاک کردم چون ترسیده بودم. فکر کنم اینجوری دادگاه بیشتر شک میکنه! حتی تصمیم دارم شمارمو بسوزونم 3 هفته زمان میبره. اپراتور گفت لیست تماس هات از بین میره اما من حدس میزنم اگر دادگاه نامه بده ارائه می کنند!
    اون خانم اولش نگفت من بی اطلاع بودم و همین باعث شد اوضاع بدتر بشه. شوهرش گیر داده به من و گفته حتما ازش شکایت میکنم و خودمونم مثل قبل زندگی می کنیم. میخواد ازش تعهد بگیره که من گفتم هرگز اینکارو نکن چون عملا داری اعتراف میکنی و نباید بپذیری. اگر تصمیم به طلاق داره همین الان بگیره. اینکه بگه تعهد بده یجورایی زرنگی کردنش هست و خودمون میدونیم مرد هر زمان بخواد میتونه طلاق بده پس تعهد الکی هست.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم. برای آبروم هم که شده اگر کار به دادگاه بکشه حتما خودکشی میکنم!
    بله اگر قاضی در خواست استعلام بده هر گونه گزارشی به قاضی ارائه میدن
    حتی کسایی که درفلان تاریخ مشکوک به کشتن یک شخص توی فلان مکان هستن و اعتراف نمیکنن قاضی در خواست مختصات تلفنشون رو توی اون زمان از مخابرات میخاد تا متوجه بشن این شخص اون زمان کجا بوده
    پس قاضی اگر چیزی رو درخواست استعلام کنه حتما بهش ارائه میدن *

شوهر اون خانم علاوه بر شکایت از شما میتونه اعاده حیثیت هم کنه

تعهد زمانی جنبه ی اعتراف داره که اون خانم از اول همه چیز رو کتمان کرده باشه ولی الان که خودش قبول کرده خیر

مرد هروقت بخواد میتونه اما در چهارچوب استاندارد های قانون با توجه به این که وکالت طلاق به همسر داده یا نه اگر داده توی دفتر خونه بوده یا توی سند ازدواج مندرج شده و با توجه به نوع مهریه همسر و.......میتونه طلاق بده

همه چیز به آینده و روال قانون و شکوائیه شوهر اون خانم بستگی داره

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    تو چه جور پشیمونی هستی که هنوز با این همه اتفاق داری به اون خانم مشاوره میدی؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42911
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    تو چه جور پشیمونی هستی که هنوز با این همه اتفاق داری به اون خانم مشاوره میدی؟
    من کی گفتم پشیمونم!!!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام

جواب خصوصیتون رو دادم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

عزیزم یه پا دالی یه پا دیگه جور کن برا خودت و فقط فرار کن

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همین چیزها که تواین سایت گفتی برای مجرمانه بودن کارت،دلیل کافیه،ولی تودام یک زن افتادی،که بایدشانس بیاری،فقط دیگه قیدشوبزن،قیدشوبرای همیشه بزن،قیدهمه زنهای شوهر دار وبزن،وگرنه به زن خودت هم در آینده شک خواهی کرد،شکی که باعث خیانت خواهد شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، کنه، که، از،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد